با دستای خودت زندگیتو بساز...1400-11-01
شرایط خرید ملک در اسپانیا

شرایط خرید ملک در اسپانیا (از ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورو)

خرید ملک در اسپانیا یک فرصت عالی است! اگر قصد خرید ملک در یک کشور پیشرفته و آینده دار هستید اسپانیا میتواند یک پیشنهاد خوب باشد. شما میتوانید با آگاهی از شرایط خرید ملک در اسپانیا سرمایه گذاری مطمئن انجام دهید و آینده خود و خانواده تان را تضمین کنید. در ادامه با تراول تورز همراه باشید تا شما را با بخشی از شرایط خرید ملک در اسپانیا آشنا کنیم.

فهرست مطالب راهنمای خرید ملک در اسپانیا

مقدمه خرید ملک در اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک یکی از مطمئن ترین روش های مهاجرتی برای اخذ اقامت این کشور محسوب می گردد. طبق گزارش های مرکز اسناد رسمی اسپانیا، شهروندان انگلستان بیشترین تعداد خریداران اموال در اسپانیا به میزان 14% را به خود اختصاص داده اند. تعداد شهروندان بریتانیایی که در این کشور نسبت به خرید ملک اقدام نموده اند، در سال 2021 در قیاس با سال 2020 به میزان 8% می باشد که به نظر می رسد این روند در سال 2022 نیز ادامه یابد.

شهروندان خارج از اتحادیه اروپا میتوانند با سرمایه گذاری در اسپانیا اقامت این کشور را دریافت نمایند. اقامت هایی که میتوان از طریق خرید ملک در اسپانیا اخذ نمود به دو دسته تقسیم می شود. در ادامه با تراول تورز همراه باشید تا شما را با انواع این اقامت ها آشنا کنیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مدت زیادی هست که کشورهای مختلفی را مورد بررسی قرار می دهم و تجربه حضور در تعداد از این کشورها را نیز داشته ام لذا فکر میکنم با منتشرکردن این اطلاعات آگاهی مردم را نسبت به مهاجرت بیشتر خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *