تحصیل در ارمنستان (راهنمای اقامت تحصیلی ارمنستان)

تحصیل در ارمنستان (راهنمای اقامت تحصیلی ارمنستان)

تحصیل در ارمنستان یکی از بهترین راه های برای ورود به بازارکار کشورهای توسعه یافته ای همچون آلمان و کانادا است. شما میتوانید با گذراندن دوره تحصیلی فشرده در ارمنستان اقامت تحصیلی ارمنستان را دریافت نمایید. در ادامه با مجله تراول تورز همراه باشید تا جدیدترین اطلاعات را درباره تحصیل در ارمنستان در اختیارتان قرار […]

تحصیل در ارمنستان یکی از بهترین راه های برای ورود به بازارکار کشورهای توسعه یافته ای همچون آلمان و کانادا است. شما میتوانید با گذراندن دوره تحصیلی فشرده در ارمنستان اقامت تحصیلی ارمنستان را دریافت نمایید. در ادامه با مجله تراول تورز همراه باشید تا جدیدترین اطلاعات را درباره تحصیل در ارمنستان در اختیارتان قرار دهیم…

فهرست مطالب راهنمای مهاجرت تحصیلی ارمنستان

مقدمه تحصیل در ارمنستان

ارمنستان مکانی تحسین برانگیز برای کسانی است که به دنبال آموزش با کیفیت بالا در خارج از کشور با قیمت مناسب هستند. دانشجویان بین المللی به دلایل مختلف علاقه مند به دریافت ویزا ارمنستان هستند.

مردم اینجا ملیتی پیشرفته ، چندفرهنگی و دارای ذهن باز هستند. ساکنان ارمنستان خانواده گرا هستند و همیشه در ارائه بهترین تجربه مهمان نوازی به جهانگردان بین المللی ، بازدید کنندگان و دانشجویانی که دوره های مختلفی را از دانشگاه های برتر پزشکی کشور دنبال می کنند ، احساس غرور می کنند. این کشور شاهد تحول چشمگیری در زمینه آموزش ، به ویژه در زمینه پزشکی بوده است. درصد رشد تدریس در کشور به ویژه در زمینه پزشکی حیرت انگیز است.

مدارکی که توسط دانشگاه های ارمنستان اعطا می شود ، در سطح بین المللی شناخته می شوند دانشجویانی که آنها را به اتمام رسانده اند ، در زمینه های مختلف در سراسر جهان حرفه خود را با موفقیت انجام می دهند. فقط چند مرحله وجود دارد که باید برای رزرو جای خالی خود در اینجا دنبال کنید.

آموزش و پرورش همیشه نقش اساسی برای مردم اینجا داشته است. در طول تاریخ و امروز ، این یکی از مهمترین ارزشهای آسیایی ها است. اکنون ، با اجرای فرآیند بولونیا و مشارکت با سایر کشورهای عضو ، به این واقعیت افتخار می کنیم که مدارک صادر شده از دانشگاه های ارمنستان با مدارک سایر موسسات تایید شده قابل مقایسه است.

آموزش با کیفیت ، کادر علمی حرفه ای و شایسته ، دوره های بین المللی ، هزینه های زندگی پایین تر و شهریه های مقرون به صرفه ، ارمنستان را به مکانی عالی برای دانشجویان بین المللی برای دریافت دانشگاهیان با کیفیت بالا تبدیل کرده است.

مهم ترین دلیلی که ارمنستان را برای تحصیل گزینه مناسبی قرار می دهد!

هزینه های تحصیل در این کشور بسیار مقرون به صرفه است. ارمنستان یک کشور عالی برای تحقیق و آموزش عالی است. فراموش نکنید که این کشور کشوری است که دارای میراث بسیار قدیمی و مناظر زیبا است ، ارمنستان باید از آن بازدید کند. مناظر خیره کننده و کوههای مرتفع تنها چند جاذبه در ارمنستان است. بسیاری از مکانهای دیگر بیشتر مورد توجه دانشجویان اینجا هستند.

مزایا تحصیل در ارمنستان

اقتصاد ارمنستان و آینده شغلی پس از تحصیل

اقتصاد این کشور از زمان استقلال تاکنون دچار تحول عمیقی شده است. رشد مداوم ، اصلاحات جاه طلبانه و همچنین ورود سرمایه و حواله ها باعث ایجاد فضای بازار محور شده است.

با این حال ، بحران مالی جهانی تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد گذاشته است. ارمنستان کشوری مدرن و رو به رشد است که دارای تاریخ و سنت های غنی ، مناظر زیبا ، غذاهای عالی ، مالیات کم ، میزان بزهکاری کم و هزینه های زندگی پایین است.

دولت همچنان از حمایت شدید مردمی برخوردار است. این کشور همراه با اکثریت پارلمانی ، بستر محکمی برای پیشبرد برنامه اصلاحات خود از جمله تغییرات گسترده در سیستم های اقتصادی و قضایی ارمنستان دارد.

در جبهه سیاست خارجی ، ارمنستان ضمن حفظ مشارکت قوی با کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا ، روابط خود را با اتحادیه اروپا تقویت کرده است.

بدنبال رشد واقعی واقعی تولید ناخالص داخلی 7.5 درصدی در سال 2017 و 5.2 درصدی در سال 2018 ، عملکرد اقتصادی در سال 2019 با رشد 7.6 درصدی همچنان پابرجا بود.

در میان بخشها ، خدمات به دنبال تسریع در تولید گردشگری و ادامه پویایی در تجارت رشد کردند. این صنعت نیز به دلیل رشد در تولید معدن ، به شدت گسترش یافت.

فشارهای تورمی با متوسط نرخ تورم سالانه 1.4٪ در سال 2019 (نسبت به 2.5٪ در سال 2018) ، بسیار پایین تر از محدوده هدف تورم بانک مرکزی ارمنستان ، پایین بود. بازار کار بهبود یافته است ، اما نرخ بیکاری به طور استثنایی بالا و 18 درصد باقی مانده است.

دستمزد واقعی نیز همچنان در حال رشد است و در سال 2019 به میزان 4.5 درصد بالاتر بود ، اگرچه این ممکن است تاثیری در بخش بزرگی از جمعیت که همچنان در بخش کشاورزی و بخش غیررسمی شاغل هستند ، نداشته باشد.

اقتصاد ارمنستان برای یک ترم خارج از کشور ایده آل است. این کشور با داشتن یک سیستم تجارت بین المللی پایدار ، در حال پیشرفت در بازار جهانی است و به دانشجویان بین المللی امکان تحصیل کامل در خارج از کشور را می دهد.

زن و شوهر با هزینه های مقرون به صرفه زندگی خود ، یک کشور عالی برای ادامه تحصیل است. چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد. شما می توانید در زمان دانشجویی به صورت محلی شغل پیدا کنید و برای هزینه های آخر هفته چند دلار درآمد کسب کنید.

اقامتگاه های ارزان قیمت در Chess ارمنستان

آیا فکر کرده اید که کجا ورزش Elite را دنبال کنید؟ ارمنستان در برنامه درسی خود در تمام موسسات شطرنج ارائه می دهد. که توضیح می دهد چرا ارامنه در این کار مهارت کافی دارند.

در واقع ، از زمان رهایی از اتحاد جماهیر شوروی ، ارمنستان ثابت کرده است که در این ورزش یک قهرمان جهان است: تیم مردان جام قهرمانی تیم اروپا (1999) ، قهرمانی تیم جهان (2011) و المپیاد شطرنج را به دست آورده است ( 2006 ، 2008 ، 2012) ، در حالی که تیم زنان جام اروپا (2003) را جمع کرده اند.

تحصیل در ارمنستان (راهنمای اقامت تحصیلی ارمنستان)

انواع بورسیه های تحصیلی ارمنستان

برنامه های آکادمیک کوتاه مدت و کوتاه مدت در بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی در ارمنستان موجود است. دانشجویان و محققان بین المللی می توانند برای برنامه های BA ، MA ، Ph.D و تحقیقات دکترا در ارمنستان اقدام کنند.

علاوه بر این ، مدارس و کنفرانس های تابستانی از دیگر فعالیت های عالی دانشگاهی است که ارمنستان را به مقصدی جذاب برای پژوهشگران و محققان تبدیل می کند.

اکثر برنامه ها همچنین با بورس و کمک هزینه تحصیلی کاملاً بودجه ای و همچنین کمک هزینه سفر و کمک مالی ارائه می شوند ، بنابراین دانشجویان ، محققان و استادان بین المللی می توانند درخواست دهند.

دیدگاه دانشگاه ها: لیست بورسیه ها از بودجه کامل گرفته تا حمایت محدود یا چشم پوشی از شهریه متغیر است و ما متعهد به کمک به دانشجویان برای دستیابی به آنها هستیم !!

ویزای دانشجویی ارمنستان

شما به عنوان یک دانشجوی مشتاق در ارمنستان به ویزای دانشجویی نیاز خواهید داشت که به شما کمک می کند بدون هیچ مشکلی وارد کشور شوید.

ویزای دانشجویی باید در حالیکه در کشور مبدا هستید اخذ شود. با این حال ، همیشه توصیه می شود در صورت وجود هرگونه تغییر ، اطلاعات به روز شده در مورد شرایط ویزا را بررسی کنید.

از نظر یونسکو ، یازدهمین مقصد مطالعاتی در جهان در حال حاضر یازدهمین است ، این کشور حتی جاه طلبی های بزرگتری نیز دارد ، هدف او این است که تا سال 2030 ششمین ارائه دهنده آموزش بزرگ باشد و هدف آن 50000 دانشجوی بین المللی تا این تاریخ است.

انگلیسی زبان آموزش کالج های خصوصی و برخی از موسسات دولتی در ارمنستان است و معمولاً توسط ارمنستان صحبت می شود.

سوالات متداول درباره تحصیل در ارمنستان

مدارک دانشگاهی ارمنستان مورد تایید کشورهای اروپایی و… می باشد.

به طور متوسط یک زندگی دانشجویی در ارمنستان ماهانه ۵۰۰ دلار هزینه دارد.

شما میتوانید در کشور ارمنستان به زبان انگلیسی تحصیل کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *